Võimekus
Tööstusseadmed
Meie pühendunud meeskond pakub ületamatuid teadmisi erinevates tööstusharudes ning juurdepääsu kõige laiemale tööstustoodete ja-teenuste valikule. Pakume uuenduslikke lahendusi töö efektiivsuse parandamiseks, et vähendada tootmiskulusid ja laiendada seadmete kohandamist. Transiiditeenus on pühendunud partner lahenduste leidmiseks teie ärinõuete optimeerimiseks ja toetamiseks, tagades oma tegevuseesmärkide täitmise.
Tootmisvahendid
Alates eraldiseisvatest masinatest kuni lõpuni konstrueeritud tootmisliinideni alates toorainest kuni lõpptooteni. Meie teadmised hõlmavad kõiki ladustamisviise, taseme juhtimine, tühjendus-ja mõõtekomponendid, vibratsioonisööturite suuruse vähendamise üksused, samuti keerulised pneumaatilised ülekande-ja mehaanilised konveierisüsteemid. Ükskõik, kas töötate toidu, täitematerjalide, mineraalide või muude puistematerjalidega, aitab meie kogenud meeskond teil kindlaks teha, et lahendus vastab teie vajadustele kõige paremini.
Standard-ja erisõidukid
Integreeritud Varahaldus ja hoolduse planeerimine on laevastiku elutsükli oluline osa. Meie meeskond aitab teil saada seadmete haldamise eeliseid, saavutades samal ajal aja jooksul märkimisväärse kokkuhoiu minimaalsete käivitus-ja kapitaliinvesteeringutega nii värskelt toodetud kui ka kasutatud sõidukitesse. Meie programmid hõlmavad laevastiku hankimist, Varahaldus, varu - ja varud ning kohalik teenus.
Metsamasinad
Metsaraietööstus, nagu iga tööstusharu, ei seisa paigal, see areneb pidevalt. Töötajate füüsiline töö asendati masinatööga. Tänapäeval teevad kõik ohtlikud ja keerulised tööd spetsiaalsed seadmed. Kõige sagedamini kasutatakse puidu tootmisel modulaarseid objekte-need on ehitusmasinad, mis on aluseks muudele seadmetele. Kõige sagedamini on aluseks traktor, mille külge kinnitatakse täiendavad osad. Metsaraietööstus on üks lootustandvamaid, kuna toodab keskkonnasõbralikku toodet. Seetõttu täiustatakse kogu selle tööstuse tehnoloogiat pidevalt.
· Kogenud · Paindlik · Usaldusväärne ·
Tööstusvajaduste usaldusväärne allikas.
Võtmed kätte lahendused, seadmed, varuosad ja teenindus.
KONTAKT
LINK
Tranzit Service OÜ
Aardla 144, 50415, Tartu, Estonia
(+372) 5045873
info@t-service.ee